Вихідні у Гузії

Тури вихідного дня в Грузію розраховані на 4 дні / 3 ночі перебування в Грузії і ідеально підходять для туристів, які не можуть присвятити подорожі більше днів. При бажанні, можна зменшити на 1 день або збільшити на 1-2 дні тур вихідного дня.

Маршрут: Тбілісі – Мцхета – Сігнахі – Бодбе – Уплісціхе – Горі

Вартість: 495 $

День 1

Приліт в аеропорт Тбілісі (рекомендуємо денний рейс). Зустріч в аеропорту з представником компанії, трансфер в готель.
Розміщення, невеликий відпочинок, після чого ми починаємо нашу подорож.

Всі знають, що поруч з Тбілісі розташована перша столиця Іберії – Мцхета, де відвідуються храми Джварі, Светіцховелі і Самтавро, ми звичайно приділимо їм увагу в першу чергу. А ось Армазское городище – античну частина Мцхета, зазвичай залишають без вніманія.Когда то в центрі городища стояв давній язичницький ідол Армазі – головне божество іберського пантеону, культ якого встановив представник першої царської династії – Парнаваз I в III столітті до н.е., Ми прогуляємося по найдавнішого місця з некрополем правлячої династії і з руїнами будівель періоду, коли Іберія була союзником Римської Імперії .Полюбоваться приголомшливим і незвичайним видом на Мцхету з лівого берега річки Кури. Звідси відкривається невідомий багатьом місцевим гідам і жителям вид на храм-монастир Джварі. Ще один маловідомий об’єкт в Мцхеті – це Мцхетського Антіохія – церква Св. Стефана, один з ранньохристиянських храмів базилікального типу V ст. Саме звідси, а не з храму Джварі М. Лермонтов надихнувся приголомшливим видом на місце злиття двох річок і написав свої знамениті вірші.

Обідати ми будемо в сімейному легендарному ресторані на виїзді з Мцхета “Салобіо” (фасольная)
Про місцеве лобіо в горщиках складають легенди. Не лякайтеся простих столів і посуду з супермаркету – тут все по-справжньому. Президент Саакашвілі навіть нагородив Салобіо грамотою, за народність. Зказивать треба саме лобіо і є його з кукурудзяними коржами мчади.

Після ситного і смачного обіду вирушаємо на невелику оглядову екскурсія по вечірньому Тбілісі. Ця екскурсія з нашим цікавим гідом дасть уявлення про, історію, спадщину, красі і різноманітності Тбілісі. На сході це місто вважали заходом, на заході – сходом … Найважливіший перехрестя Великого Шовкового Шляху, Тбілісі завжди вважався ключем до володіння всім Кавказом, серцем Кавказу і Грузії зокрема. Унікальне місце, де ви побачите плавне поєднання Європи та Азії, Християнства та Ісламу … І, звичайно, вас чекають незабутні нічні види Тбілісі. Ви подивіться на Мечеть і Сірчані лазні, прогуляєтеся по вулиці Шарден і площі Мейдан, побачите церкву Анчісхаті і храм Сіоні, захопитися мостом Миру і фортецею Нарікала. Але спочатку ми хочемо познайомити Вас з ще одним місцем, про який знають не багато: мабуть, самий маленький музей в світі-всього 6 квадратних метрів, де жив наш унікальний земляк, художник-самородок Ніко Піросмані.
Звучить непогано, так? А на вигляд – це взагалі приголомшливо! Нагуляли апетит і йдемо насолоджуватися грузинською кухнею і вином в один з «правильних» ресторанів із запальною шоу програмою з грузинськими танцями і співом.
Після цього тільки піша прогулянка до готелю і солодкий сон, адже завтра на нас чекає подорож в легендарний винний край Грузії.

день 2
Снідаємо в готелі і їдемо в Кахетії.
По дорозі зупиняємося в селі Бадіаурі і беремо участь у випічці ранкового хліба “дедас пури” в грузинській печі -тоне, підкріплюється і продовжуємо свою подорож. Наша наступна остановка- місто любові Сігнагі. Сюди люблять приїжджати закохані пари і просто романтично налаштовані люди. Сігнагі – «другий Лас Вегас», так як зареєструвати свої відносини тут можна цілодобово! Городок Сігнагі з’явився на місці зруйнованої старої фортеці в XVIII столітті за царя Іраклія II. Колись Сігнагі був оточений чотирикілометровій стіною, рятувала жителів від ворогів. Але з ростом населення тепер уже тільки мала частина міста знаходиться всередині стіни. Піднявшись на стіну, ми зможемо помилуватися видом на прекрасне місто і засаджену виноградниками Алазанська долина.
Наступний наш об’єкт відвідування – монастир Бодбе. Це діючий жіночий монастир. За переказами, саме тут в 335 р померла Свята Ніно у віці 60 років, пройшовши через всю країну з проповіддю християнства. Над могилою Св. Ніно цар Міріан в VI ст. побудував церкву і заснував жіночий монастир. Під час іранської експансії кілька століть монастир був чоловічим. Статус жіночого (в XIX столітті) йому повернув російський імператор Олександр III. Сьогодні при монастирі діють іконописна і золотошвейні майстерні. В ущелині на північному сході від монастиря знаходиться джерело Святої Ніно ( «Нінос Цкаро») з цілющою водою. В даний час там побудовані купальня і маленька церква.
Потім їдемо в село Велісціхе, де знаходиться винний дім «Нумісі». Нас чекає двох’ярусний винний льох, марані, якому 300 років. Власники роблять своє вино, і марані використовується за призначенням. Так само тут знаходяться давильни: традиційна і ручна. На нижньому поверсі холодний темний підвал, який використовувався і використовується як холодильник. Над марані в невеликому залі на вході розташовується унікальний музей усілякого антикваріату і раритету. Тут і дитячі колиски початку минулого століття, праски на вугіллі, перші фотоапарати, холодна зброя, рушниці, одяг, посуд. За музею можна пройтися самостійно і все помацати.
Після цієї чудової прогулянки по музею, нас чекає смачний кахетинський обід з дегустацій вина і чачі !!!!
Втомлені, але задоволені повертаємося в Тбілісі, по дорозі співаємо вже знайомі грузинські пісні, а якщо ще не все слова запам’яталися, просто приєднуємося водієві і гідові))).

3 день

Після сніданку в готелі і їдемо на зустріч новим пригодам в регіон Шида Картлі.

Ми вирушаємо в Уплисцихе – перший грузинський печерне місто (120 км від Тбілісі, півтори години їзди). Припускають, що місто утворився близько 1000 року до н.е., а остаточно спорожнів тільки в XIX столітті. До прийняття християнства Уплисцихе був священним, культовим центром держави Картлі (Іберії). Головним був храм Сонця на найвищій точці міста. Після хрещення Грузії в 337 році Уплисцихе пішов в глуху опозицію. Конфлікт з уже тоді християнської Мцхета переріс в пряму війну, місто серйозно постраждав, храм Сонця був зруйнований. У наші дні в Уплисцихе можна оглянути печери, розташовані групами і пов’язані між собою доріжками-переходами. Частина печер (центральний ансамбль, палацовий комплекс, церкви) багата орнаментирована. (Обов’язкова зручне взуття).

Наступна наша зупинка – місто Горі, який розташований біля злиття річок Кури і Ліахві, в мальовничій Картлійсько долині (20 км від Уплисцихе, півгодини їзди). З півдня і заходу місто оточене мальовничими горами. Незважаючи на те, що в історичних джерелах місто відоме з VI століття, всесвітню славу йому принесло ім’я Йосипа Джугашвілі (Сталіна), який тут народився. У Горі знаходиться музей І. Сталіна, який присвячений всім аспектам життя вождя. Відвідування музею.
Обід.

Повернення в Тбілісі. У час, що залишився можна, а на наш погляд потрібно, відвідати сірчані лазні Тбілісі, сходити на виставу в знаменитий театр маріонеток Резо Габріадзе або просто погуляти по цьому красивому місту і відвідати ті місця, що не побачили в перший день. Історичний центр Тбілісі «Старе місто» знаходиться біля підніжжя гори Мтацмінда. Це дійсно сама древня частина міста, яка зберегла вузькі, мощені цеглою вулички, що втікають то вгору, то вниз, на яких можна побачити руїни середньовічних споруд: фортеці Нарікала, старовинних храмів, палац цариці Дариджан «Сачін». Вік цих споруд налічує вже 3-4 століття.

Заходимо купити вина в одне дуже гарне містечко і не просто купити, а ще й подегустувати! Місцеві продавці не відпустять без гарного настрою, тому що головне в Грузії – не заробити, а зробити приємно, вах!

4 день

Закінчення програми!
Нескінченно щасливі залишаємо цю прекрасну гостинну країну … впевнені, що тільки на час.

Трансфер в аеропорт

У вартість входить:
авіапереліт

Розміщення в сімейних готелях або готелях 3 * зі сніданками (хороший рівень) DBL, TWIN

Робота гіда

Обслуговування комфортабельним транспортом, в т.ч.трансфери з / в аеропорт

Вітальна вечеря в ресторані з шоу-програмою в перший день

Обіди в Мцхета, Нумісі і Горі

Вхідні квитки в: музей і дегустація в Нунісі, музей Піросмані, печерне місто Уплісцихе, музей Сталіна в Горі.

Дегустація вина в магазині в останній день
Медична страховка

Theme: Overlay by Kaira